GEREON to nie tylko wydawnictwo. Działamy niczym wielopokoleniowa rodzina i nasze produkty adresujemy do wszystkich pokoleń, budując scalające je więzi.

Matką-założycielką jest firma Eleonora Trojan, która ze smakiem oddaje się aktywnościom domowym: pichci, gotuje, opisuje swoje doświadczenia na blogu oraz sprzedaje asortyment niezbędny w każdym rodzinnym domostwie – gry, zabawki i odzież dla dzieci, domowe wyposażenie i fotograficzne dekoracje. Dba o to, by podtrzymać domowe ognisko w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, a jej produkty cechuje wysoka jakość oraz najwyższej klasy estetyka.

Jej najmłodsze dziecko to Wydawnictwo GEREON, które wydaje książki niezwykłe. Nasze produkty nie są „ładne” – są ładniejsze niż ładne. Są eleganckie, dostojne, perfekcyjnie przygotowane i edytorsko dopieszczone. Dbamy o najwyższą jakość oraz atrakcyjność wizualną pozycji literackich, aby mogły pozostać – tak jak ich przekaz – uniwersalne, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Od najmłodszych lat chcemy uczyć dzieci kontaktu z literaturą, która nie tylko rozwija wyobraźnię i bawi, ale także zapewnia kontakt z najwyższą formą estetyczną, pokazuje piękno i uczy miłości do sztuki.

GEREON wydaje książki dla dzieci i młodzieży, ale także literaturę dla wszystkich grup wiekowych i dla dorosłych – każdorazowo wyjątkowo i nowocześnie przygotowaną. Książki Wydawnictwa to najwyższa półka jakościowa, profesjonalizm, gust i wyrafinowanie, które odkrywa prawdziwą magię i piękno literatury.